Biżuteria ślubna ma znaczenie

Wszystko gotowe do ślubu? Suknia, buty, bielizna, fryzura? Odpowiednio wcześniej pomyśl o dodatkach, które dopełnią Twój look w tym wyjątkowym dniu!

srebrna biżuteria ślubna w TopSilver.pl

Dla każdej z nas, Biżuteria ślubna była lub jest niełatwym tematem – duży wybór, wiele koncepcji no i jeszcze więcej doradców 🙂 Co wybrać? Połyskujące cyrkonie, kryształy, brylanty czy perły? Duże, wiszące kolczyki z bogato zdobionymi dekorami czy delikatne kolczyki na sztyfcie? Kolię czy skromny łańcuszek? Srebro czy złoto? Takie pytania możemy mnożyć w nieskończoność! Przede wszystkim musimy zastanowić się, czy dana biżuteria będzie pasować do sukni i pamiętać, że ma być dodatkiem i dopełnieniem całości. Skromne, proste suknie można podkreślić mocniejszym akcentem, którym mogą być większe kolczyki czy kolia. Natomiast suknie bogato zdobione, zdecydowanie lepiej dopełnić delikatniejszą biżuterią, wystarczą skromne kolczyki z perłą czy lekka zawieszka. Tak, by uniknąć efektu przesycenia.

Nie czekaj na ostatnią chwilę

Zdecydowanie nie powinniśmy zostawić tego wyboru na ostatnią chwilę. Kupując wcześniej, można skorzystać z zakupów przez internet, zapewniając sobie komfort sprawdzenia czy wybrana biżuteria, pasuje do sukni oraz możliwości wymiany lub zwrotu. A jeśli czasu masz naprawdę dużo oraz pomysł na tę wymarzoną biżuterie wtedy warto zdecydować się na spersonalizowaną biżuterię. Dobry złotnik i super pomysł gwarantuję pełnię sukcesu.

Biżuteria jako pamiątka

Zdecydowanie biżuterię ślubną możemy potraktować jako pamiątkę, posiadającą wartość sentymentalną, którą w przyszłości będziemy wykorzystywały na specjalne okazje. Dlatego unikajmy sztucznej biżuterii, która szybko straci swój urok i zniknie gdzieś na dnie szkatułki. Warto zakupić biżuterię ze szlachetnych metali takich jak srebro czy złoto.

W tym ważnym dniu, pan młody również powinien zadbać o wyjątkowość swojego wyglądu. Niestety nie ma tak szerokiego wyboru dodatków jak panna młoda. Eleganckie spinki do mankietów powinny znaleźć się w garderobie eleganckiego pana młodego. Mogą być całe srebrne, minimalistyczne, proste w formie lub w połączeniu z kamieniem, np. bursztynem, onyksem. Zdecydowanie podkreślą wyjątkowość chwili i dodadzą szyku w tak ważnym dniu.

Kamienie jubilerskie a znaki zodiaku

Na zakończenie warto wspomnieć o coraz popularniejszym trendzie dobierania biżuterii z kamieniami do znaków zodiaku. Każdy znak ma swoje sprzyjające kamienie jubilerskie. Niektóre sklepy ze srebrną biżuterią posiadają zestawienia takich kamieni. Dlaczego by nie spróbować? Skoro nie zaszkodzi… a być może pomoże.

100 lat młodej parze!!!