Jak zdjąć za ciasny pierścionek (obrączkę)?

Być może niektórzy z Was stanęli kiedyś przed tym dużym problemem. Przypadkowe uderzenie w palec, użądlenie (osy), zwichnięcie lub inna dolegliwość która spowodowała że obrączka lub pierścionek do tej pory pasujący do palca idealnie stał się ogromnie uciążliwy. Ciśnie, sprawia ból… Co robić? Jak zwiedzie płyn do mycia naczyń, zimna woda i inne „sprawdzone” metody zdejmowania za ciasnej obrączki pojawia się pytanie: czy rozcinamy obrączkę?

Jest to ostateczna, ostateczność. I zanim się na to zdecydujecie (a w przypadku użądlenia przez osę trzeba działać szybko!) zobaczcie ten film. Metoda jest sprawdzona i przez nas przetestowana wiele razy.

Has your ring gotten stuck? Take 35 seconds to watch the video to save your finger and #ring. (Source: miaopai)

Opublikowany przez China Daily Niedziela, 11 czerwca 2017

Dla tych którym film się nie wyświetla, opiszemy w kilku zdaniach co i jak po kolei. Potrzebny będzie metr mocnego cienkiego sznurka (dratwa, szpagat). Palec na którym jest bolący problem, owijamy sznurkiem zaczynając na samym początku od tego aby początek sznurka przepchnąć pod obrączką (wystarczy 5cm). Gdy to wykonamy rozpoczynamy nawijanie na palec począwszy od obrączki resztę sznurka. Nawijając staraj się aby zwoje nie nachodziły na siebie. Gdy to wykonasz zabezpiecz końcówkę sznurka aby luźna nie odwijała się z palca. A drugi koniec sznurka (ten spod obrączki) zaczynaj ciągnąc tak aby zwoje zaczęły się rozwijać – za każdym razem delikatnie przesuwając obrączkę.

Jeśli możesz już odetchnąć z ulgą to zapraszamy do odwiedzenia naszej oferty srebrnych pierścionków gdzie znajdziesz dla siebie właściwy rozmiar pierścionka. Bo mamy także bardzo duże rozmiary – nawet 25 🙂

Tu kilka ciekawych propozycji pierścionków:

srebrny pierścionek z rubinami i bursztynem
srebrny pierścionek z bursztynem
srebrny pierścionek z koralem
srebrny pierścionek z perłą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *