Srebrne spinki mankietowe na zamówienie.

Przychodzi taki dzień, kiedy mężczyzna zaczyna zastanawiać sie nad noszeniem biżuterii. Oczywiście mam tu na myśli zegarek, obrączkę no i niekiedy spinki mankietowe. Jeśli na nadgarstku jest już wymarzony Patek Philippe model nautilus czy Audemars Piguet 🙂 a na palcu lśni obrączka (lub nie) to przychodzi czas na spinki do koszuli. Miłośnicy rzeczy niebanalnych, eleganckich, przyciągających uwagę no i szukających wyróżnienia z całą pewnością, także przy wyborze spinek, kierować się będą tymi samymi kryteriami. I tu wchodzimy my… może nie cali na biało ale z białą kartką i ołówkiem w ręku. Gotowi na kolejny projekt.

Spersonalizowane spinki – mankietówki

Z całą pewnością spinki do koszuli w kształcie liter – Twoich inicjałów to podkreślenie dobrego smaku, niezależności no i przede wszystkim oznaka Twojego statusu. Jeśli masz jakąś ulubioną czcionkę, jakiś ulubiony kształt i układ liter, może logo które miało by ozdabiać spinki to jest już połowa sukcesu – bo na tej bazie możemy rozpocząć przygotowania do wykonania spinek tylko dla Ciebie. Możesz mieć pewność, że spinki wykonane będą tylko na Twoje zamówienie i jest niemożliwe aby ktoś inny miał takie same (no chyba że Ty zdecydujesz się na zakup dwóch lub więcej par tych samych 🙂

Wybór metalu szlachetnego i sposobu wykończenia.

Skoro projekt spinek a tym samym ich wygląd mamy ustalony, pozostaje wybór materiału z którego mają być wykonane. Dotychczas wykonywaliśmy spinki z mosiądzu, brązu, srebra oraz złota. Nie ukrywamy że najbardziej wdzięcznym metalem do takiego projektu jest srebro. Metal szlachetny – gwarantujący trwałość na lata. Zdecydowanie tańszy od złota no i którego barwa jest bardziej neutralna… hmm jakby to powiedzieć bardziej elegancka? Srebro to także duże możliwości wykończenia. Chodzi zarówno o fakturę powierzchni spinek (satynowa, chropowata, młotkowana) oraz jego kolor (oksydowane, czarne, rodowane, białe). To dość ogólnikowe określenia ale mają na celu pokazanie możliwości naszego złotnika, który w swoim fachu jest mistrzem!!! A jeśli dołożyć do tego krótki czas realizacji takiego projektu oraz przystępną cenę to czego chcieć więcej? Zapraszamy do kontaktu. A poniżej przedstawiamy nasz ostatni projekt spersonalizowanych srebrnych spinek mankietowych z inicjałami.

https://www.topsilver.pl/spinki-mankietowe-z-twoimi-inicjalami-srebro-id-1501

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *