Biżuteria na zamówienie

Mimo, iż w naszej ofercie znajduje się ponad 2000 modeli srebrnej biżuterii to niekiedy zdarza się tak, że nie mamy tego czego aktualnie poszukujesz.

Nie ma co załamywać rąk tylko szukać dalej lub po prostu zamówić taką biżuterię specjalnie dla siebie. Zyskamy czas, który stracilibyśmy na poszukiwania tej idealnej, wymarzonej bransoletki. Oprócz tego zyskamy także pewność, że nikt przed nami nie posiadał takiego modelu – a to dla wielu z nas ma ogromne znaczenie. Ktoś powie: no dobrze ale za tak spersonalizowaną biżuterie trzeba zapłacić drożej. I tak i nie.

Tak, jeśli wykonanie pojedynczej sztuki, wymaga poświecenia np 20 roboczogodzin to rzeczywiście cena wyrobu skalkuluje koszt pracy. Nikt z nas nie lubi wykonywać swojego zawodu dla idei.

Nie, jeśli wiesz dokładnie czego szukasz, wiesz że np przerabiając kolczyki na klipsy i wymieniając w nich kamień – uzyskasz to czego szukasz, od miesięcy i nigdzie nie znalazłaś, a mają to być klipsy które założysz w dniu ślubu. Zapewniamy że koszt takiej przeróbki zazwyczaj nie przekracza kilkudziesięciu złotych.

Podczas zamawiania takiej spersonalizowanej biżuterii, jesteśmy w stanie oszacować przybliżony koszt produktu końcowego. Różnice jakie wynikają na koniec pochodzą zazwyczaj od wagi produktu. Posłużymy się tu jednym z ostatnich przykładów. Nasz klient naszkicował sobie krzyż, do którego zamówił także łańcuch o splocie królewskim o grubości ok 1 cm. Całość krzyż z łańcuchem miała mieścić się w wadze do 400 gram. Z czego naszkicowany krzyż miał mieć wielkość 4 x 6 cm. Wykonanie takiego zamówienia zajęło nam ok 8 dni roboczych z czego przez 5 dni nanosiliśmy poprawki związane z wyglądem krzyża. A efekt końcowy… sami zobaczcie:

Splot królewski łańcuch i krzyż na zamówienie
Splot królewski łańcuch i krzyż na zamówienie
Splot królewski łańcuch i krzyż na zamówienie
Splot królewski łańcuch i krzyż na zamówienie

Waga całkowita to 350 gram. Efekt końcowy osiągnięty: zadowolony klient:)

Jeśli masz trudne do wykonania projekty, które wykonane miałyby być ze złota lub srebra to możemy spróbować wycenić takie zadanie. Skontaktuj się z nami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *