Dlaczego srebrna bransoletka to najlepsza biżuteria na ciepłe dni?

Wybór srebrnej bransoletki to wielka sztuka. Aby bransoletka stała się niemalże częścią naszego ciała, ważne jest aby dobrze układała się na nadgarstku, była wygodna i najważniejsze efektowna. To tylko najważniejsze cechy przy wyborze srebrnej bransoletki. Ale zacznijmy od początku.

Przed wyborem bransoletki, koniecznie odpowiedz sobie na pytanie gdzie i w jakich okolicznościach będziesz ją nosić? Jeśli nie zamierzasz wcale jej zdejmować lub będziesz robić to bardzo rzadko, to najważniejsza jest wygoda. Tu zawsze sprawdzą się bransoletki składające się z kilku lub kilkunastu ogniw. Najlepiej połączone poprzez luźno polutowanie ogniwa bransoletki lub połączone za pomocą podwójnych srebrnych kółek.

srebrna bransoletka z bursztynem
srebrna bransoletka z bursztynem

Te kilka lub kilkanaście ogniw ozdobnych bransoletki daje pewność,że bransoletka będzie się wygodnie układać. A mocowanie ogniw daje pewność że się nie przerwie. Jeśli do tego wybierzesz bransoletkę która ma zakuwane kamienie (np. Alis) to masz pewność że ta biżuteria jest niezniszczalna. Nie żartuję!

srebrna bransoletka z akwamarynem
srebrna bransoletka z akwamarynem

Jeśli szukasz wygodnej bransoletki a zarazem takiej która ma przykuwać uwagę to warto rozważyć taką składająca się z mniejszej ilości ogniw. Taka która składa się np. z 6 ogniw daje wciąż komfortowe użytkowanie no i pewność że ogniwo jest większe a najczęściej jest z większym, bardziej widocznym kamieniem. Spójrz na ten model:

srebrna bransoletka z ametsytem
srebrna bransoletka z ametystem

Ma się błyszczeć, ma migać no i być piękna… tak to jest odpowiedź na pytania jakie sobie stawiamy przy wyborze bransoletki. A taka odpowiedź dotyczy srebrnej bransolety, którą zakładamy na wyjątkowe okazję. Jesteśmy w stanie znieść te drobne niewygody, ważne aby bransoletka robiła piorunujące wrażenie. Tu zdecydowanie sprawdzają się duże kamienie, zakute w duże srebrne elementy dekoracyjne. Takie gabaryty sprawiają że tych elementów jest zazwyczaj nie więcej jak cztery. Tym samym bransoletka jest zdecydowanie sztywniejsza niż wcześniej wymieniane (ważna uwaga: tu kluczowe znaczenie ma odpowiednie dobranie długości bransoletki).

srebrna bransoletka z rubinami
srebrna bransoletka z rubinami

No i przechodzimy do deseru – czyli srebrnych bransolet, które są w dużej części sztywne. Taką bransoletę (jak ta poniżej) przed założeniem dobrze jest odpowiednio dogiąć, dopasować do naszego nadgarstka. Bez obaw srebro to plastyczny metal i nie ma możliwości aby podczas takiego zabiegu pękło. Efekt gwiazdy wieczoru mamy zapewniony, szerokość bransolety, piękny kamień niebanalne wzornictwo – zawsze będzie przykuwać uwagę.

srebrna bransoletka z granatem
srebrna bransoletka z granatem

Oczywiście istnieją także miksy tych wariantów bransoletek. Bransoletka składająca się z sześciu elementów która po założeniu okazuje się być dość sztywną ale nadającą się do noszenia na co dzień.

srebrna bransoletka ze szmaragdem
srebrna bransoletka ze szmaragdem

Albo taka która błyszczy, miga no i jest piękna a przy okazji jest niesamowicie wygodna bo ma 10 polutowanych ogniw. Nie ma szans aby stało się z nią coś złego. Zakładasz, nosisz, a ta błyszczy i miga:)

szafirowe lzy srebrna bransoletka
szafirowe łzy srebrna bransoletka

O wyborze kamienia, o dopasowaniu go do ulubionej palety kolorów, albo do swojego znaku zodiaku – pisaliśmy tu. A na zakończenie dodam, że jeśli jest bransoletka która bardzo Ci się podoba ale jest z długa, za krótka, lub chcesz ją mieć w innym zestawie kamieni, to napisz do nas lub zadzwoń – wykonamy taką biżuterię na zamówienie dla Ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *