Biżuteria poprawiająca nastrój

Bywają dni, w których nic się nie układa albo kiedy z góry wiemy, że będą bardzo ciężkie. Ogrom pracy i obowiązków potrafi wyprowadzić z równowagi nawet największego stoika. Szczególnie w takich chwilach warto sięgnąć po niekonwencjonalne metody poprawy humoru. Można zacząć od wygodnego stroju oraz od dobrania odpowiedniej biżuterii. Jasne, żywe kolory potrafią wpłynąć na polepszenie nastroju. W pracy nie każdy może sobie pozwolić na wielobarwne ubrania, dlatego warto przemycić trochę koloru pod postacią biżuterii. Kamieniami, które z pewnością wywołają szeroki uśmiech na twarzy każdej kobiety, są cytryn i oliwin.

Kolor wyzwania

Oliwin to rzadki kamień szlachetny będący odmianą kwarcu. Występuje przede wszystkim w Brazylii, Rosji i na Madagaskarze. Minerał przybiera żółtą, pomarańczową albo jasnozieloną barwę. Wierzy się, że osoby, które noszą biżuterię z cytrynem, zyskują niesamowite pokłady energii. Świat zaczyna stać przed nimi otworem i postrzegany jest jako miejsce pełne przygód, które trzeba przeżyć i miejsc, które koniecznie trzeba odwiedzić. Nie tylko człowiek zaczyna czuć się lepiej, ale także inni zaczynają go postrzegać jako osobę wartą poznania. Niektórzy twierdzą, że z cytrynem u boku znacznie łatwiej osiągnąć sukces zawodowy, a problemy przestają być postrzegane jako przeszkody, tylko zamieniają się w wyzwania. Dodatkowo biżuteria z cytrynem nadaje stylizacjom niesamowitej lekkości i znakomicie nadaje się dla kobiety w każdym wieku. Niektóre kolczyki czy wisiorki są niezwykle subtelne i skromne, inne zachwycają przepychem, ale wszystkie je łączy wyjątkowa uroda. Ciekawym wyborem są kolczyki o nazwie Belver. Lśniący kamień został zakuty w delikatną srebrną ramkę. To model, w którym połączono prostotę wykonania wraz z niesamowitym blaskiem. Zupełnie inny wygląd przybrały kolczyki Xerta. Ich projekt został zainspirowany najwspanialszymi projektami z czasów carskiej Rosji. Ogromny cytryn złocisty został udekorowany efektownymi ornamentami.

Nowy początek

Oliwiny są niezwykłymi minerałami, które najczęściej przybierają zieloną barwę. Występują m.in. na terenie Egiptu, Kenii i Tanzanii. Wierzy się, że to kamienie, które pomagają przywrócić człowiekowi wewnętrzny spokój. Z oliwinem łatwiejsze staje się przepracowanie dawnych urazów oraz skupienie się na teraźniejszości. Ludzie zaczynają patrzeć na świat z otwartym sercem i umysłem, a dawne rany wreszcie zaczynają się goić. Biżuteria z oliwinem z pewnością wpłynie na poprawę nastroju i spowoduje, że wszystko stanie się prostsze. Trudno się nie uśmiechać, mając na uszach srebrne kolczyki, które przybrały kształt motylków, a dodatkowo zostały ozdobione zielonym oliwinem. Paniom o bardziej klasycznych upodobaniach powinien przypaść do gusty wisiorek Olivia. To niezwykle subtelny model, który łączy w sobie srebro z delikatnym oliwinem. Ozdoba znakomicie nadaje się na co dzień, ale sprawdzi się także przy wyjątkowych okazjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *