Biżuteria poprawiająca nastrój

Bywają dni, w których nic się nie układa albo kiedy z góry wiemy, że będą bardzo ciężkie. Ogrom pracy i obowiązków potrafi wyprowadzić z równowagi nawet największego stoika. Szczególnie w takich chwilach warto sięgnąć po niekonwencjonalne metody poprawy humoru. Można zacząć od wygodnego stroju oraz od dobrania odpowiedniej biżuterii. Jasne, żywe kolory potrafią wpłynąć na polepszenie nastroju. W pracy nie każdy może sobie pozwolić na wielobarwne ubrania, dlatego warto przemycić trochę koloru pod postacią biżuterii. Kamieniami, które z pewnością wywołają szeroki uśmiech na twarzy każdej kobiety, są cytryn i oliwin.

Kolor wyzwania

Oliwin to rzadki kamień szlachetny będący odmianą kwarcu. Występuje przede wszystkim w Brazylii, Rosji i na Madagaskarze. Minerał przybiera żółtą, pomarańczową albo jasnozieloną barwę. Wierzy się, że osoby, które noszą biżuterię z cytrynem, zyskują niesamowite pokłady energii. Świat zaczyna stać przed nimi otworem i postrzegany jest jako miejsce pełne przygód, które trzeba przeżyć i miejsc, które koniecznie trzeba odwiedzić. Nie tylko człowiek zaczyna czuć się lepiej, ale także inni zaczynają go postrzegać jako osobę wartą poznania. Niektórzy twierdzą, że z cytrynem u boku znacznie łatwiej osiągnąć sukces zawodowy, a problemy przestają być postrzegane jako przeszkody, tylko zamieniają się w wyzwania. Dodatkowo biżuteria z cytrynem nadaje stylizacjom niesamowitej lekkości i znakomicie nadaje się dla kobiety w każdym wieku. Niektóre kolczyki czy wisiorki są niezwykle subtelne i skromne, inne zachwycają przepychem, ale wszystkie je łączy wyjątkowa uroda. Ciekawym wyborem są kolczyki o nazwie Belver. Lśniący kamień został zakuty w delikatną srebrną ramkę. To model, w którym połączono prostotę wykonania wraz z niesamowitym blaskiem. Zupełnie inny wygląd przybrały kolczyki Xerta. Ich projekt został zainspirowany najwspanialszymi projektami z czasów carskiej Rosji. Ogromny cytryn złocisty został udekorowany efektownymi ornamentami.

Nowy początek

Oliwiny są niezwykłymi minerałami, które najczęściej przybierają zieloną barwę. Występują m.in. na terenie Egiptu, Kenii i Tanzanii. Wierzy się, że to kamienie, które pomagają przywrócić człowiekowi wewnętrzny spokój. Z oliwinem łatwiejsze staje się przepracowanie dawnych urazów oraz skupienie się na teraźniejszości. Ludzie zaczynają patrzeć na świat z otwartym sercem i umysłem, a dawne rany wreszcie zaczynają się goić. Biżuteria z oliwinem z pewnością wpłynie na poprawę nastroju i spowoduje, że wszystko stanie się prostsze. Trudno się nie uśmiechać, mając na uszach srebrne kolczyki, które przybrały kształt motylków, a dodatkowo zostały ozdobione zielonym oliwinem. Paniom o bardziej klasycznych upodobaniach powinien przypaść do gusty wisiorek Olivia. To niezwykle subtelny model, który łączy w sobie srebro z delikatnym oliwinem. Ozdoba znakomicie nadaje się na co dzień, ale sprawdzi się także przy wyjątkowych okazjach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *